×

TISBUD CENTRUM SZKOLEŃ OPERATORÓW I SPAWACZY

Firma TISBUD od 28 lat kompleksowo i profesjonalnie wykonuje wszelkie prace zlecone w zakresie wynajmu wraz z obsługą operatorską najwyższej jakości sprzętu budowlanego, jak również wykonuje specjalistyczny transport maszyn budowlanych i ładunków ponadgabarytowych w kraju i za granicą.
W 2012 roku otworzyliśmy Centrum Szkoleń Operatorów Tisbud – Sądecki Ośrodek Szkoleniowy, który prowadzi szkolenia i kursy zawodowe w wielu branżach dla firm, instytucji i osób prywatnych.

Realizujemy głównie szkolenia dla spawaczy, gdzie kwalifikacje potwierdza Instytut Spawania w Gliwicach. Poza tym dużym zainteresowaniem cieszą się kursy dla operatorów maszyn budowlanych, uprawnienia potwierdzone państwowym egzaminem przed komisją z Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego. Dodatkowo prowadzimy również kursy, które podlegają pod Urząd Dozoru Technicznego.

Posiadamy odpowiednio wykwalifikowaną kadrę wykładowców, doskonale wyposażone sale wykładowe, jak również nowoczesny park maszynowy.

Nasz wysoki poziom i profesjonalizm potwierdzają certyfikaty i upoważnienia udzielone przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie, TUV Rheinland Polska, Instytut Spawalnictwa w Gliwicach.

Facebook

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnościami na Fanpage

604 973 498

Zadzwoń już teraz! Udzielimy Ci profesjonalnej odpowiedzi na temat naszych kursów

sos@tisbud.pl

Napisz do nas, odpowiemy na każde Twoje pytanie w przeciągu 24h !